Zwiedzanie nie musi być nudne!

Jedna aplikacja, wiele miast, wiele miejsc, wiele histori...

Koniec tysięcy jednorazowych aplikacji ! 

Zwiedzaj miasta, muzea, centra naukowe, oceanaria i wiele innych...

Dużo miejsc

Platforma SmartTour pozwala miastom i obiektom turystycznym na dodawanie i kontrolowanie ścieżek zwiedzania. Możesz zwiedzić je wszystkie używając tylko jednej aplikacji! SmartTour adaptuję się do miejsca w którym jesteś. System działa tak samo dobrze wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Automatyczne działanie

Aplikacja używa różnych sensorów takich jak Beacon®, NFC® czy GPS. Kiedy ścieżka jest aktywna i zbliżamy się do eksponatu, treść włącza się automatycznie. W słuchawkach słychać głos przewodnika a na ekranie wyświetlają się informacje (zdjęcia, anegdoty, interaktywna elementy) związane z miejscem.


Gry fabularne

Daj się wciągnąć. Poznaj zakończenie...

Odważysz się?

Wcielisz się w przeróżne role. Aby odkrywać kolejne miejsca, będziesz musiał rozwiązać zagadki, wysnuwać wnioski, otwierać zamki, zgadywać hasła i szyfry. Przecież zwiedzanie nie musi być nudne! Zwiedzaj bawiąc się jak w najlepszym escape room’ie:)


Poznaj ludzi nie przedmioty.

Przeżyj minione wydarzenia słuchając opowiadań ich świadków.

Rozejrzyj się dookoła i posłuchaj.

Odpowiednia zawartość audio włącza się w zależności od danej „ścieżki zwiedzania” i miejsca, w którym jesteśmy. Każda ławka, ulica, budynek, szyld czy drzewo może kryć w sobie ciekawe historie...

Można wyobrazić sobie słuchanie nagrań ze strajków roku 1970 i opowiadań tych, którzy je przeżyli przy jednoczesnym spacerze tymi samymi ulicami.

Miasto to nie tylko mury, ale przede wszystkim jego mieszkańcy. Dzięki spacerowi emocjonalnemu będziemy mieli szanse choć trochę zbliżyć się do „Ich Miasta”.


Turystyka to nie tylko zwiedzanie

Dlatego w SmartTour znajdziesz również kategorię Rozrywka!

Przepis na świetną zabawę

Trasy w tym dziale to gotowy przepis na świetną zabawę. Daj się poprowadzić po sprawdzonych klubach, pubach, barach i poznaj rozrywkową ofertę miast.

Profity

Wchodząc do lokalu możesz liczyć na różnego rodzaju korzyści, takie jak na przykład:

  • kupony
  • wejście bez kolejki
  • stolik VIP
  • danie specjalne
  • zniżka na barze
To, co aktualnie oferuje dane miejsce, jest zawsze wyraźnie zaznaczone w opisie punktu w aplikacji SmartTour.

 


Oferta "w pobliżu"

Dowiedz się szybko i wygodnie, jakie lokale gastronomiczne i inne obiekty turystyczne znajdują się w pobliżu Twojej lokalizacji.

Szybko i intuicyjnie

Lokalna oferta dostępna od ręki. W pasku "w pobliżu" prezentowana jest oferta znajdujących się w okolicy restauracji, pubów, hoteli i innych pobliskich obiektów turystycznych. 

Informacja o ofercie „w pobliżu” dopasowana jest do Twoich potrzeb z uwzględnieniem np. pory dnia czy temperatury.

  • Kawiarnie
  • Restauracje
  • Puby
  • Hotele

 

Sprzedaż biletów

Kupuj bilety do obiektów turystycznych szybko, bezpiecznie i wygodnie. Nie czekaj w kolejce! Wypróbuj SmartTour i zobacz jakie to proste!

Zobacz dostępne bilety